Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5628

Kontrola kvality dílů 130,- čistého na hodinu Jev

Volné pracovní místo: SvitavyMísto práce:Jevíčko, Svitavy
Volné pracovní místo: Kontrola kvality dílů  130,- čistého na hodinu Jev - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Kontrola kvality dílů  130,- čistého na hodinu Jev - SvitavyPlat:130,-
Kontaktní email na pozici: Kontrola kvality dílů  130,- čistého na hodinu JevEmail:info@optimpuls.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kontrola kvality dílů  130,- čistého na hodinu JevTelefon:725442879

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky pro kontrolu lakovaných dílů v Jevíčku okr. Svitavy
Pracovní doba:
PO - PÁ režim dvanáctihodinových směn.
Týden denní směna a týden noční směna.
Vhodné pro muže i ženy.
Zajištěné ubytování

Požadujeme:
Spolehlivost a samostatnost
Přirozenou inteligenci
Praxe na obdobné pozici vítána, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
130,-/hod čistého
Příplatky za noční směny , víkendové směny a svátky . 10,- kč ohodnocení technika
Možnost týdenních záloh
Dlouhodobá spolupráce
Možnost ubytování

Inzerent:
Ověřený uživatel Optimpuls s.r.o. | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 725 940 588
Email: info@optimpuls.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel