Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5606

SANITÁRNÍ TECHNIK

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.- nabídka práce SANITÁRNÍ TECHNIKFirma:TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Písková Lhota, Nymburk
Volné pracovní místo: SANITÁRNÍ TECHNIK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SANITÁRNÍ TECHNIK - NymburkPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SANITÁRNÍ TECHNIKEmail:prace@toitoi.cz
Kontaktní telefon na pozici: SANITÁRNÍ TECHNIKTelefon:+420728565557
Další údaje o pozici: SANITÁRNÍ TECHNIKDalší údaje:www.toitoi.cz

Popis pracovní pozice:
mytí toaletních kabin a kontejnerů vysokotlakým teplovodním zařízením, případně chemickými prostředky
provedení veškerých oprav toaletních kabin a kontejnerů, výměna samolepicích nápisů s adresou a logem firmy
nakládání a manipulace s mobilním oplocením
pravidelný úklid dvora a skladových prostor
průběžná kontrola evidence kabin

Požadujeme:
základní vzdělání/vyučen
vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou, na dohodu o provedení práce, nebo dohodu o pracovní činnosti
zázemí ve stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení
místo výkonu práce - Písková Lhota
Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky od prvního dne výkonu práce, příspěvek na
důchodové a životní pojištění, kartu MultiSport pro každodenní bezplatné využití na vybraných
sportovištích, finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích.

Ověřený uživatel TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. | Brno - město , Slaný
Telefon: 312525539
Email: horejsi@toitoi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel