Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5556

Zpracovatel odborných textů

Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:U vás doma, Celá ČR
Volné pracovní místo: Zpracovatel odborných textů - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Zpracovatel odborných textů - Celá ČRPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Zpracovatel odborných textůEmail:spoluprace@virtualniredakce.cz

Popis pracovní pozice:
Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a
vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo,
psychologie), případně celková korektura textů.

Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní
maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ.

V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email
spoluprace@virtualniredakce.cz.

Požadujeme:
Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup
k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů.

Nabízíme:
Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat
množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jaroslav Horák | Praha 10 , Praha
Telefon: 604910931
Email: spoluprace@virtualniredakce.cz