Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5474

ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východ

Realizace zeleně Dřevčice- nabídka práce ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východFirma:Realizace zeleně Dřevčice
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Dřevčice, Praha-východ
Volné pracovní místo: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východ - Praha-východPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východEmail:info@realizacezelene.cz
Kontaktní telefon na pozici: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východTelefon:+420 727 958 127
Další údaje o pozici: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY - Praha východDalší údaje:info@realizacezelene.cz

Popis pracovní pozice:
Zahradník - vedoucí pracovní skupiny
práce na realizacích a údržbách veřejné zeleně i soukromých zahradách.

Požadujeme:
- samostatnost a schopnost věci řešit konstruktivně a zodpovědně
- umění zorganizovat si pracovní tým
- schopnost komunikace se zákazníky, TDI apod.
- praktickou znalost rostlin a práce s projektovou dokumentací
- zkušenost na pozici obdobného charakteru
- chuť učit se nové věci
- řidičský průkaz

Nabízíme:
- práci v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr
- různorodou a kreativní práci v terénu
- zázemí stabilní firmy s více než 20-ti letou tradicí.
- možnost ubytování za velmi příznivou cenu v nově zrekonstruovaném ubytovacím
zařízení
- mzdu dohodou
- bonusy

Ověřený uživatel Realizace zeleně Dřevčice s.r.o. | Praha-východ , Brandýs nad Labem
Telefon: +420 727 958 127
Email: info@realizacezelene.cz