Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5463

Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domova

Zavoláme, s.r.o.- nabídka práce Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaFirma:Zavoláme, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domova - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domova - Brno - městoPlat:10000-25000
Kontaktní email na pozici: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaEmail:kratochvilova@zavolame.cz
Kontaktní telefon na pozici: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaTelefon:778546300
Další údaje o pozici: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaDalší údaje:Zavoláme s.r.o

Popis pracovní pozice:
Do našeho týmu hledáme kolegy a také parťáky na po práci na jedno na pozici telefonního asistenta. Vaším
úkolem bude hlavně, kromě drobné administrativy, domluvit informativní schůzky mezi klienty a vedoucími poradci.
Po telefonu neprobíhá žádný prodej, ani nabídka. Jedná se o jejich stávající pojistné smlouvy.
Možnost dlouhodobé spolupráce: HPP, DPP i DPČ .
Dále je zde možnost pracovat i o víkendech nebo přímo z pohodlí vašeho domova (po zaškolení).
Hledáme usměvavé, zodpovědné, ambiciózní kolegy s příjemným vystupováním, kteří společně budou tvořit
jeden tým a budou se vzájemně motivovat.
Nechceme tu žádné kaziče nálady a negativní vlny. V kanceláři si stavíme na stále pohodové a
přátelské atmosféře.

Požadujeme:
Požadujeme:

• spolehlivost a zodpovědnost
• příjemné vystupování
• cílevědomost
• být milý, usměvavý a komunikativní

Nabízíme:
Nabízíme:

• jistý fixní plat + odměny
• firemní telefon a tarif
• notebook
• stabilní práci
• možnost kariérního růstu na pozici supervizora a vedoucí kancelář

Ověřený uživatel Michaella Nehodová | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: +420 776 199 637
Email: nehodova@zavolame.cz