Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5454

Prace v HIP HOP KEMPu

Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové
Volné pracovní místo: Prace v HIP HOP KEMPu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Prace v HIP HOP KEMPu - Hradec KrálovéPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Prace v HIP HOP KEMPuEmail:goekcan@doganweb.de

Popis pracovní pozice:
Pro nase Gastro stanky v HIP HOP KEMPu hledame od 14.8.2019 do 17.8.2019 pomocniky.

veskere dalsi informace poskytneme bud pres Email: Goekcan@doganweb.de v cestine, nemcine ci anglictine nebo telefonicky
0049-1708319280 v nemcine ci anglictine

Požadujeme:
Dobrou naladu :-)

Nabízíme:
flexibilny kratkodobou brigadu
prijemne pracovni prostredi
Bezplatny vstup do HIP HOP KEMPu

Ověřený uživatel GoekcanDogan | Královéhradecký kraj , Hradec Kralove
Telefon: +49 1708319280
Email: goekcan@doganweb.de