Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5444

Pečovatelská výpomoc Žatec

Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Žatec, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: Pečovatelská výpomoc Žatec - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pečovatelská výpomoc Žatec - Ústecký krajPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Pečovatelská výpomoc ŽatecEmail:k.gardosova@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pečovatelská výpomoc ŽatecTelefon:602660664

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolehlivou osobu, která by navštěvovala naši pratetu (88 let) v jejím bytě v Domě s pečovatelskou
službou (Písečná, Žatec). Jelikož má teta pohybová omezení a pečovatelská služba není nonstop, potřebujeme
někoho z okolí, kdo by zkontroloval, že teta v daný den jedla a pila, příp. jí jídlo a nápoje podal/ohřál z
ledničky a event.u jídla chvíli asistoval. Nákup a pokrmy do bytu jsou zaváženy zdejšími pečovatelkami.
Návštěva ideálně každý den cca 30-45 min v rozmezí mezi 17-19h ve všední dny, 12-14h o sobotách a nedělích.
Případně by se mohly střídat dvě osoby a návštěvní dny si rozdělit. Praxe ani odborné vzdělání není
třeba, jde skutečně jen o dozor a pomoc při stravě. Dočasná spolupráce, výhledově hledáme zařízení pro
seniory s celodenní péčí. Finanční odměna dle dohody.

Požadujeme:
Spolehlivost, praxe ani odborné vzdělání není třeba

Nabízíme:
Ideální a nenáročný dočasný přivýdělek

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Gardošová | Ústecký kraj , Žatec
Telefon: 602660664
Email: k.gardosova@email.cz