Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5442

Přivýdělek Brno

Nutriční centrum- nabídka práce Přivýdělek BrnoFirma:Nutriční centrum
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Přivýdělek Brno - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Přivýdělek Brno - Jihomoravský krajPlat:dle pracovního nasazení
Kontaktní email na pozici: Přivýdělek BrnoEmail:jana.konec@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přivýdělek BrnoTelefon:+420 73709140632

Popis pracovní pozice:
Hledáme do týmu komunikativní spolupracovníky,které zajímá zdravý životní styl a výživa.

Požadujeme:
Komunikativnost,chuť se učit novým věcem,zájem o zdravý životní styl a výživu.

Nabízíme:
Volnou pracovní dobu, fajn kolektiv a tým zkušených poradců.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Konečná | Brno - město , Dolní Loučky
Telefon: 737914632
Email: jana.konec@seznam.cz