Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5296

SW vývojář

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: SW vývojář - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: SW vývojář - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SW vývojářEmail:iva.dvorackova@asnplus.cz

Popis pracovní pozice:
Je vývoj softwaru Tvoje parketa a baví Tě přemýšlet jak dělat věci jinak a lépe?
Chceš společně s námi posouvat svět IoT dopředu?
Pak hledáme právě Tebe!
Do našeho mladého týmu v Brně hledáme nadšeného SW vývojáře na plný nebo zkrácený
úvazek.
- podílet se na vývoji nových technologií
- programovat mikrokontroléry
- pod tvýma rukama budou vznikat software pro řídící jednotky a IoT produkty
- budeš psát software pro vychytané řídící jednotky do minibusů, airsoftových zbraní, GPS a do dalších
projektů
- primárně používáme jazyky C, C++, C#, JS a Python
- pracovat na tvorbě výrobní a uživatelské dokumentace
- spolupracovat na testování
- podílet se na vývoji cloudových aplikací pro IoT zařízení

Požadujeme:
- umíš psát v C, C++
- je pro nás důležitá samostatnost, spolehlivost a ochota učit se nové věci
- přistupuješ k práci systematicky
- potěší nás, když budeš zapálený pro vývoj softwaru
- máš zájem o vývoj aplikací v cloudovém prostředí

Nabízíme:
- hlavně si u nás sáhneš na nové technologie, které dělají díru do světa
- máme parádní tým, který dokáže, jak pořádně máknout, tak se i u práce bavit
- nejsme žádný korporát, u nás můžeš růst profesně i kariérně
- naše kolegy rozvíjíme, poskytujeme jim jak školení, tak i individuální rozvoj
- rádi vypadneme z kanceláře někam do přírody na team building, a nebo třeba společně v týdnu jen tak na
véču
- a navíc nabízíme zajímavou mzdu, odměny dle výkonu a mnoho dalšího
- dobrá lokalita: U Vodárny 2965/2, 616 00 Brno-Královo Pole

Inzerent:
Ověřený uživatel Iva Dvořáčková | Brno - město , Brno
Telefon: 737463375
Email: iva.dvorackova@asnplus.cz