Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5292

řidič VZV Nučice

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce řidič VZV NučiceFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Nučice, Praha západ, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: řidič VZV Nučice - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: řidič VZV Nučice - Středočeský krajPlat:170 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: řidič VZV NučiceEmail:nabor@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: řidič VZV NučiceTelefon:+420 778 072 224
Další údaje o pozici: řidič VZV NučiceDalší údaje:Marie Marešová

Popis pracovní pozice:
Hledáme řidiče VZV do Nučic, okr. Praha západ.
• Práce s retrakem, VZV a NZV
• Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
• Naskladňování a vyskladňování
• Práce se skladovým terminálem - skenování zásilek
• Zajištění související dokumentace a evidence

Požadujeme:
• Zkušenosti na retraku a VZV
• Manuální zručnost
• Ochota, odpovědnost a spolehlivost
• Praxi ve skladu na pozici skladník či administrativní podpora
• Čistý trestní rejstřík
• Průkazku VZV

Nabízíme:
• Pracoviště v Nučicích - Praha západ
• Mzdové ohodnocení 170 Kč/hod.
• Pracovní doba 7 - 17,00 hodin pondělí - pátek

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu