Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5273

Pracovník pro zahradnictví, lesnictví a údržbu krajiny

Inzerát č: P5273 | Vloženo: 03.06.2019 | Poslední aktualizace: 03.06.2019 02:48:00
Volné pracovní místo: Uherské HradištěMísto práce:Uherský Brod, Uherské Hradiště
Volné pracovní místo: Pracovník pro zahradnictví, lesnictví a údržbu krajiny - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník pro zahradnictví, lesnictví a údržbu krajiny - Uherské HradištěPlat:dle výkonu 15 - 25 tis.
Kontaktní email na pozici: Pracovník pro zahradnictví, lesnictví a údržbu krajinyEmail:info@okrasnevysadby.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník pro zahradnictví, lesnictví a údržbu krajinyTelefon:773998578

Popis pracovní pozice:
Odklízení posečené trávy, mulčování, zálivky stromů, opravy oplocenek, výsadba rostlin.

Práce průběžně od června do září.

Požadujeme:
Chuť do práce, manuální zručnost, logické uvažování, časovou přizpůsobivost, zájem o přírodu.

Nabízíme:
Práci v klidném prostředí, u vody a na sluníčku.
Úkolová mzda. Práce na DPP, ŽL nebo dobrovolnictví.

Ověřený uživatel OKRASNÉ VÝSADBY, s.r.o. | Uherské Hradiště , Hluk
Telefon: 773998578
Email: info@okrasnevysadby.cz