Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5268

Montér vázacích prostředků - Kostelní Hlavno

Vázací technika- nabídka práce Montér vázacích prostředků - Kostelní HlavnoFirma:Vázací technika
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Kostelní Hlavno, Praha-východ
Volné pracovní místo: Montér vázacích prostředků - Kostelní Hlavno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montér vázacích prostředků - Kostelní Hlavno - Praha-východPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Montér vázacích prostředků - Kostelní HlavnoEmail:info@vazacitechnika.cz

Popis pracovní pozice:
Jsme rodinná firma s mladým kolektivem a hledáme kolegu na pozici Montér vázacích prostředků. Pracovní náplň
se skládá především z montáže vázacích prostředků, kompletace objednávek a jejich balení a předání k
expedici.

Nástup ihned!

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na info@vazacitechnika.cz.

Těšíme se na Vás

Václav Myslivec

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- fyzickou zdatnost
- čistý trestní rejstřík
- zodpovědnost
- spolehlivost
- praxe není podmínkou

Nabízíme:
- 8 hodinovou pracovní dobu (od 8 do 16hod)
- různorodou práci, takže nudit se u nás nebudete
- příjemné pracovní prostředí

Ověřený uživatel Nikola Tůmová | Praha-východ , Praha - Strašnice
Telefon: 728043929
Email: tumova.niki@gmail.com