Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P5059

Podlahář St. Egidien

Starke Jobs Aue- nabídka práce Podlahář St. EgidienFirma:Starke Jobs Aue
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Nemecko, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Podlahář St. Egidien - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Podlahář St. Egidien - Karlovarský krajPlat:text
Kontaktní email na pozici: Podlahář St. EgidienEmail:aue@starke-jobs.com
Kontaktní telefon na pozici: Podlahář St. EgidienTelefon:+420 603 142 799
Další údaje o pozici: Podlahář St. EgidienDalší údaje:https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-aue/

Popis pracovní pozice:
Jsi nadšený řemeslník? Víš, jak položit podlahy - ať už koberec, PVC, linoleum nebo vynil. Znáš je všechny.
Tak jsi správný podlahář! Pro našeho zákazníka, který se zabývá podlahářstvím a řemeslnictvím ve městě
St. Egidien hledáme právě Tebe!

Již téměř 30 let je společnost váženým rodinným podnikem pro profesionální pokládku různých podlahových a
designových krytin. Vzhledem ke stabilně dobré situaci, Vaši noví kolegové v St. Egidien potřebují Tvou podporu
jako podlahář.

Jako podlaháře ve městě St. Egidien Tě očekávají tyto úkoly:
- zpracování podloží, likvidace starých podlahových krytin
- pořádné a profesionální pokládání různých podlahových krytin (koberec, linoleum, guma, plast, design
podlahy, parkety, krytiny balkonů a síňí)
- renovace parketových podlah

Požadujeme:
- vzdělávání nebo odborná praxe jako podlahář, interiérový dekoratér nebo podobné
- dobré zpracování a znalost různých způsobů pokládání, péče a zpracování podlahových krytin
- přátelské vystupování a čistota na pracovišti z důvodu pravidelných návštěv zákazníků

Nabízíme:
- pouze regionální projekty v okolí Aue, Stollberg, Zwickau, Chemnitz, Vogtland
- rodinný tým kolegů
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- zisk od 12,00 Euro / h + individuální, přeplatky
-ostatní tarifní výhody, jako je příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
-neustálou podporou našeho týmu Starke Jobs v Aue
-podpora při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské
dávky atd.)
-česky mluvící kontaktní osoba

Tato pracovní nabídka je určena pro lidi všech pohlaví.

Ověřený uživatel Havlinova | Zahraničí , Aue, Schwarzenberg, Zahraničí
Telefon: +420603142799
Email: aue@starke-jobs.com