Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4975

Kuchař/ka , obsluha na baru

Parkhotel Český Šternberk- nabídka práce Kuchař/ka , obsluha na baruFirma:Parkhotel Český Šternberk
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Český Šternberk, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Kuchař/ka , obsluha na baru - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kuchař/ka , obsluha na baru - Středočeský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Kuchař/ka , obsluha na baruEmail:hotel@phcs.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kuchař/ka , obsluha na baruTelefon:724354250
Další údaje o pozici: Kuchař/ka , obsluha na baruDalší údaje:www.phcs.cz

Popis pracovní pozice:
obsluha a vaření pro skupiny a příchozí hosty

Požadujeme:
spolehlivost, flexibilitu, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
výhodné platové podmínky, práce ve skvělém kolektivu

Ověřený uživatel Petr Hozman | Středočeský kraj , Český Šternberk
Telefon: 724354250
Email: hotel@phcs.cz