Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4966

Lektor sportovních kroužků

Kriketová Akademie- nabídka práce Lektor sportovních kroužkůFirma:Kriketová Akademie
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Lektor sportovních kroužků - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Lektor sportovních kroužků - PrahaPlat:200 - 300 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Lektor sportovních kroužkůEmail:renata@kriketovaakademie.com
Další údaje o pozici: Lektor sportovních kroužkůDalší údaje:www.KriketovaAkademie.com

Popis pracovní pozice:
Zábavná a smysluplná brigáda s flexibilní pracovní dobou. Zkušenosti s výukou a znalosti kriketu nejsou
potřeba. Noví lektoři budou zaškoleni během jednodenního kurzu, který je zdarma. Příležitost bližší
spolupráce.

Kroužky probíhají během týdne. Většina kroužků začíná ve 14:00 či 15:00. K dispozici je více kroužků v
různých částech Prahy.

V případě zájmu pošlete životopis na email: renata@kriketovaakademie.com

Požadujeme:
- věk nad 18 let
- čistý trestní rejstřík
- pozitivní přístup a nadšení pro práci s dětmi
- zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
- zábavnou práci: kroužky kriketu pro děti
- flexibilní pracovní dobu
- zábavnou práci s dětmi
- podporu našeho týmu
- možnost komunikace v anglickém jazyce (jsme česko-britský tým)
- materiály pro výuku a kurz zdarma
- možnost zapojit se i do jiných činností organizace a naučit se více.

Inzerent:
Ověřený uživatel Renata Marková | Praha , Praha 3
Telefon: +420 737 918 129
Email: renata@kriketovaakademie.com