Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4938

Distributor reklamních letáků Vodňany

Volné pracovní místo: StrakoniceMísto práce:Vodňany, Strakonice
Volné pracovní místo: Distributor reklamních letáků Vodňany - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Distributor reklamních letáků Vodňany - StrakonicePlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Distributor reklamních letáků VodňanyEmail:lrodova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Distributor reklamních letáků VodňanyTelefon:+420774693338

Popis pracovní pozice:
Distribuce reklamních letáků do schránek.

Požadujeme:
Spolehlivost

Nabízíme:
Pravidelný příjem, dlouhodobou spolupráci, letáky přivezu na vámi určené místo.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lenka | České Budějovice , Temelín
Telefon: +420 774 693 338
Email: lrodova@seznam.cz