Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4818

ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY PRAHA VÝCHOD

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Praha-východ
Volné pracovní místo: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY PRAHA VÝCHOD - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY PRAHA VÝCHOD - Praha-východPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY PRAHA VÝCHODEmail:info@realizacezelene.cz

Popis pracovní pozice:
Firma Realizace zeleně Dřevčice s.r.o hledá posilu do týmu na pozici ZAHRADNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍ SKUPINY.

Požadujeme:
Požadavky:
- To nejcennější je samostatnost a schopnost věci řešit konstruktivně a zodpovědně
- Umět si zorganizovat pracovní tým
- Nebát se komunikovat se zákazníky, TDI apod.
- Praktická znalost rostlin a práce s projektovou dokumentací
- Chuť učit se nové věci
- Řidičský průkaz určitě uvítáme, bez něj se nedá žít :-)

Nabízíme:
Nabízíme:
- Práce v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr
- Různorodá a kreativní práce hlavně v terénu
- Zázemí firmy s víc než 20-ti letou tradicí.
- Otázka platu je otevřená, bude záležet na požadavcích a kvalitách uchazeče
- Bonusy a Vánoční prémie aneb komu se nelení, tomu se zelení :-)

Ověřený uživatel Realizace zeleně Dřevčice s.r.o. | Praha-východ , Brandýs nad Labem
Telefon: +420 727 958 127
Email: info@realizacezelene.cz