Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4807

Mystery Shopping - Tester prodejen

Checkstone GmbH- nabídka práce Mystery Shopping - Tester prodejenFirma:Checkstone GmbH
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Mystery Shopping - Tester prodejen - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Mystery Shopping - Tester prodejen - Karlovarský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Mystery Shopping - Tester prodejenEmail:Lenka.Liptakova@checkstone.com

Popis pracovní pozice:
Hledáte flexibilní, nezávaznou brigádu? Jste student, v důchodu, nebo máte prostě jen spoustu času?
Přivydělejte si mystery shoppingem u firmy Checkstone!

Jak se stát testerem?
- Zaregistrujte se na našich internetových stránkách: https://www.testernews.com/ssl/de/anmelden.asp
- Pokud vlastníte chytrý telefon (smartphone), stáhněte si naši aplikaci CHECKAPP
- Přihlaste se námi zaslanými údaji (přihlašovací jméno a heslo)
- Vyberte si testy ve Vašem okolí a vyčkejte, až Vás kontaktujeme.

Pokud máte problém s registrací či jakýkoli dotaz týkající se námi nabízené aktivity, kontaktujte nás na
emailové adrese Lenka.Liptakova@checkstone.com.

Přihlaste se ještě dnes a testujte prodejny ve Vašem okolí! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Požadujeme:
- Rád/a nakupujete v prodejnách Billa, Penny, Hornbach
- Jste zodpovědný/á
- Máte počítač a přístup k internetu
- Auto k dispozici výhodou

Nabízíme:
- Flexibilní, zajímavou a nenáročnou pracovní příležitost
- Odpovídající honoráře (za test, výplata probíhá jednou za čtvrtletí)
- Případnou kompenzaci nákladů za benzín

Inzerent:
Ověřený uživatel Checkstone | Zahraničí , Leipzig
Telefon: +49 341 35599630
Email: lenka.liptakova@checkstone.com