Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4754

TECHNIK - vodař / elektrikář

Pyramida s.r.o.- nabídka práce TECHNIK - vodař / elektrikářFirma:Pyramida s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: TECHNIK - vodař / elektrikář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: TECHNIK - vodař / elektrikář - Plzeň - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: TECHNIK - vodař / elektrikářEmail:prace@pyramida-plzen.cz
Kontaktní telefon na pozici: TECHNIK - vodař / elektrikářTelefon:606620490

Popis pracovní pozice:
Společnost Pyramida s.r.o. je firma s více jak 25-ti letou tradicí zabývající se prodejem, servisem bazénů,
bazénového vybavení, saun a vířivých van. Nabízíme práci na plný úvazek v Plzni, s možností nástupu od
února 2019.
Náplň práce:
- každodenní kontakt se zákazníky
- poskytování odborných informací zákazníkům
- instalace bazénových technologií
- instalace technických zařízení (tepelná čerpadla ,odvlhčovače)
- záruční i pozáruční servis
- příprava zakázek

Požadujeme:
Požadujeme:
- odborné nebo středoškolské vzdělání
- samostatnost, odpovědnost a pečlivost
- aktivní přístup k práci v dynamickém prostředí
- dobré komunikativní schopnosti
- řidičský průkaz B

Nabízíme:
Nabízíme:
- nadprůměrné ohodnocení, zajímavé benefity
- příspěvek na dopravu
- služební telefon samozřejmostí

Inzerent:
Ověřený uživatel Pyramida s.r.o. | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: 606620490
Email: prace@pyramida-plzen.cz