Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4393

Řezník - 122,--/hod.

Abzakovo- nabídka práce Řezník - 122,--/hod.Firma:Abzakovo
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno, Kladno
Volné pracovní místo: Řezník - 122,--/hod. - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Řezník - 122,--/hod. - KladnoPlat:122,-
Kontaktní email na pozici: Řezník - 122,--/hod.Email:nabor@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Řezník - 122,--/hod.Telefon:773 666 943

Popis pracovní pozice:
Nabízíme dlouhodobou brigádu jako řezník v hypermarketu v Kladně. Nástup možný IHNED!

Náplň práce:
- příprava na bourání (bedny, háky, stromečky na maso apod.)
- bourání a vykosťování vepřového a hovězího masa

Požadujeme:
- výpis z RT
- platný potravinářský průkaz
- věk min. 18 let
- spolehlivost a zodpovědnost
- vzdělávání či zkušenost na podobné pozici

Nabízíme:
- plánování směn, dle domluvy
- mzda: 122,--/hod
- možnost záloh
- hezké pracovní prostředí

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu