Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4327

Pracovník v sociálních službách/sociální pracovník

B.E.Z.va Nejdek o.p.s.- nabídka práce Pracovník v sociálních službách/sociální pracovníkFirma:B.E.Z.va Nejdek o.p.s.
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Nejdek, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: Pracovník v sociálních službách/sociální pracovník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník v sociálních službách/sociální pracovník - Karlovy VaryPlat:od 17.000,-Kč /měsícně
Kontaktní email na pozici: Pracovník v sociálních službách/sociální pracovníkEmail:renata.jirusova@bezvanejdek.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník v sociálních službách/sociální pracovníkTelefon:605479062

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka/pracovnici na pozici: Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách pro NZDM klub
Remix v Nejdku

Náplň práce:
• přímá práce s dětmi a mládeží v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce), převážně v
odpoledních hodinách
• organizace volnočasových, preventivních a seberozvojových aktivit
• sociální práce
• spolupráce na rozvoji služby
• administrativní činnost

Požadujeme:
Očekáváme:
• Na pozici sociální pracovník minimálně střední vzdělání, nejlépe se zaměřením na sociální práci,
sociální pedagogiku, speciální pedagogika, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost,
charitní a sociální činnost, splňující kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb.
• Na pozici pracovník v sociálních službách minimálně střední vzdělání zakončené výučním listem, kurz
pro pracovníka v sociálních službách výhodou (je možné jej absolvovat o po nástupu do zaměstnání)
• znalost práce na PC (obzvláště Word, Excel, Internet)
• schopnost koordinovat různé požadavky, stanovovat priority a řídit čas
• schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
• spolehlivost, odpovědnost, pečlivost,
• komunikační dovednosti
• kreativita
• empatie

Nabízíme:
Nabízíme:
• zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
• možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
• samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
• mzda od 17.000,- /měsíc
Nástup: na základě dohody, možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Renata | Karlovy Vary , Nejdek
Telefon: 605479062
Email: renata.jirusova@bezvanejdek.cz