Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P4220

Obsluha ruční galvanické linky

Galvanika Praha s.r.o.- nabídka práce Obsluha ruční galvanické linkyFirma:Galvanika Praha s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Praha 9, Praha 9
Volné pracovní místo: Obsluha ruční galvanické linky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha ruční galvanické linky - Praha 9Plat:30 000 až 35 000
Kontaktní email na pozici: Obsluha ruční galvanické linkyEmail:praha.galvanika@gmail.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha ruční galvanické linkyTelefon:+420 702 136 050
Další údaje o pozici: Obsluha ruční galvanické linkyDalší údaje:Klaudia Pisarčíková

Popis pracovní pozice:
Společnost Galvanika Praha s.r.o. nabízí prostředí firmy zabývající se povrchovými úpravami kovů pro řadů
významných tuzemských i zahraničních firem. Naše ruční výroba klade důraz na kvalitu prováděných
povrchových úprav, včasnost a týmovost.

Náplň práce: obsluha ruční galvanické linky

Požadujeme:
manuální zručnost, svědomitost, chuť pracovat odpovědnost za provedenou práci, loajálnost,
flexibilitu,zkušenost na pozici galvanizér výhodou (eloxování, zinkování, cínování)

Nabízíme:
možnost profesního a odborného růstu, zaučení pracovníka bez praxe, 1 týden dovolené navíc, věrnostní
odměny za odpracovanou dobu

Inzerent:
Ověřený uživatel Galvanika Praha s.r.o. | Praha , Praha 9
Telefon: +420 702 136 050
Email: praha.galvanika@gmail.com