Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P14971

Údržbář/ka v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Volné pracovní místo: TáborMísto práce:Tábor
Volné pracovní místo: Údržbář/ka v Zoologické zahradě Tábor, a.s. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Údržbář/ka v Zoologické zahradě Tábor, a.s. - TáborPlat:31 600,-
Kontaktní email na pozici: Údržbář/ka v Zoologické zahradě Tábor, a.s.Email:prace@zootabor.eu

Popis pracovní pozice:
Hledáme údržbáře pro největší jihočeskou zoologickou zahradu, která se zaměřuje na podporu a ochranu
ohrožených druhů živočichů. Do našeho stávajícího týmu hledáme člověka, který je manuálně zručný,
spolehlivý, samostatný a má kladný vztah ke zvířatům.

Co bude Vaším úkolem:

Zajištění veškerých oprav pro provoz areálu
Běžná údržba a stavba nových výběhů
Kontrola a údržba veškerých technických zařízení včetně elektrických ohradníků a jejich zdrojů
Sekání trávy, uklízení sněhu, hlášení závad
Podíl na rozvoji zoologické zahrady

Požadujeme:
Vyučení nebo maturita technického zaměření
Výborný fyzický a zdravotní stav
Manuální zručnost
Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
Kladný vztah ke zvířatům
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na HPP
Přátelský kolektiv, rodinná atmosféra
Příjemné pracovní prostředí v přírodním areálu

Finanční ohodnocení:

Roční mzda: 380.000 - 440.000 Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel ZOO Tábor | Jihočeský kraj , Tábor
Telefon: 233372021
Email: prace@zootabor.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel