Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P11687

Práce před webkamerou v Plzni

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň - město
Volné pracovní místo: Práce před webkamerou v Plzni - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Práce před webkamerou v Plzni - Plzeň - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Práce před webkamerou v PlzniEmail:renataschafferova1978@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Pohledným ženám a dívkám nabízíme jedinečnou možnosti výdělku. Jedná se o dobře placenou, časově
flexibilní práci na počítači, která se dá přizpůsobit škole, druhé práci, rodině aj. Práce u nás v
moderní kanceláři v Plzni.
Pokud máš základy německého nebo anglického jazyka a chceš si jednoduše a zábavně vydělat, tak neváhej
napsat. Pracovní dobu si určuješ sama. Výdělky až 1000 Kč za hodinu. Výplata každých 14 dní.

Nejedná se o natáčení erotiky. Sama si určuješ, co jsi ochotna klientům nabídnout. Je možno si jen psát. O
všem rozhoduješ jen ty sama! Jednoduše se bav a u toho vydělávej :)

Požadujeme:
Zajímavý vzhled. Částečná znalost jazyků. Chuť si vydělat

Nabízíme:
Jistotu výdělku. Finanční nezávislost. Práce podložená smlouvou

Ověřený uživatel Renata Schafferova | Plzeň - město , Plzeň-město
Telefon: 776513270
Email: renataschafferova1978@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel