Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P11675

Pracovník/ce úklidu - brigáda - 4 100 Kč/měsíc (Otrokovice)

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Otrokovice, Zlín
Volné pracovní místo: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 4 100 Kč/měsíc (Otrokovice) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 4 100 Kč/měsíc (Otrokovice) - ZlínPlat:4 100 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 4 100 Kč/měsíc (Otrokovice)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 4 100 Kč/měsíc (Otrokovice)Telefon:+420 596 223 724

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: úklid kanceláří, šaten apod.

Pracovní doba: PO, ST, PÁ, 9:00 - 12:00 hod.

Spolupráce na DPP.

Nástup: IHNED.

Místo výkonu práce: Otrokovice, okr. Zlín

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci, pečlivost a samostatnost.

Nabízíme:
Mzda: 4 100 Kč/měsíc.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel