Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P11674

Úklid autosalonu - vyhrazeno pouze pro OZP (Zlín)

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín
Volné pracovní místo: Úklid autosalonu - vyhrazeno pouze pro OZP (Zlín) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Úklid autosalonu - vyhrazeno pouze pro OZP (Zlín) - ZlínPlat:13 500 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Úklid autosalonu - vyhrazeno pouze pro OZP (Zlín)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid autosalonu - vyhrazeno pouze pro OZP (Zlín)Telefon:+420 596 223 724

Popis pracovní pozice:
Místo je vyhrazeno pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné - podmínkou.

Náplň práce: úklid v autosalonu, a to kanceláří, prodejny a zázemí firmy.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:30 - 13:00 hod.

Práce na zkrácený HPP.

Nástup: IHNED.

Místo výkonu práce: Zlín, tř. Tomáše Bati

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:
Mzda: 13 500 Kč/měsíc + nabízíme náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel