Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P11655

Pracovník/ce úklidu - brigáda - 2 hod./den (Ostrava)

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 2 hod./den (Ostrava) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 2 hod./den (Ostrava) - OstravaPlat:103,80 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 2 hod./den (Ostrava)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník/ce úklidu - brigáda - 2 hod./den (Ostrava)Telefon:596 223 724

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: ruční úklid administrativních a společných prostor, sociálního zařízení, šaten a kuchyňky.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 2 hod./den, 17:00 až 19:00 hod.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Ostrava - Přívoz

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:
Mzda: 103,80 Kč/hod.

Práce pouze na DPP.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel