Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P11049

Pracovnice na úklid fitness centra a praní prádla - Zlín

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Pracovnice na úklid fitness centra a praní prádla - Zlín - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pracovnice na úklid fitness centra a praní prádla - Zlín - ZlínPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Pracovnice na úklid fitness centra a praní prádla - ZlínEmail:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovnice na úklid fitness centra a praní prádla - ZlínTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost hledá zájemkyni na úklid prostor fitness centra a praní prádla. Brigáda na DPP, pracovní
úvazek 2,5, hod/den, pracovní doba Po - Pá, 12:00 - 14:30 hod. Nástup ihned.
Náplň práce: úklid prostor fitness centra, šaten, praní prádla (např. ručníků)
Místo výkonu práce: Zlín, tř. J. A. Bati
Vhodné pro studentku, aktivní starobní důchodkyni, maminku na rodičovské dovolené atd.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a samostatnost.

Nabízíme:
Nabízíme brigádu v čistém a příjemném prostředí.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel