Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10862

Recepční

Inzerát č: P10862 | Vloženo: 23.09.2022 | Poslední aktualizace: 23.09.2022 13:49:35
Kub rodičů a dětí Amálka, z.s.- nabídka práce RecepčníFirma:Kub rodičů a dětí Amálka, z.s.
Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Novovysočanská, Praha 9, Praha 9
Volné pracovní místo: Recepční - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Recepční - Praha 9Plat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: RecepčníEmail:ivana@amalka.info
Kontaktní telefon na pozici: RecepčníTelefon:608275523

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádnici na pozici recepční na každé pondělí v odpolednch hodinách.
Případně časem rozšíření i na další dny dle dohody.

Požadujeme:
Kladný přístup k dětem
Spolehlivost

Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí.

Ověřený uživatel Klub rodičů a dětí Amálka, z.s. | Praha 9 , Praha 9
Telefon: 774275532
Email: ivana@amalka.info

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel