Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10858

Ranní úklid banky v Jihlavě - 3x týdně / 1,5 hod

Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Ranní úklid banky v Jihlavě - 3x týdně / 1,5 hod - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ranní úklid banky v Jihlavě - 3x týdně / 1,5 hod - JihlavaPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ranní úklid banky v Jihlavě - 3x týdně / 1,5 hodEmail:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ranní úklid banky v Jihlavě - 3x týdně / 1,5 hodTelefon:+420 777 737 253
Další údaje o pozici: Ranní úklid banky v Jihlavě - 3x týdně / 1,5 hodDalší údaje:Kontakt telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 13:00 hod) nebo e-mailem.

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost CORA PLUS s.r.o. hledá zájemce/kyni na ruční úklid kanceláří, sociálních zařízení a
společných prostor banky v Jihlavě. Uklízí se 3 dny v týdnu (Po, St, Pá), úklid trvá zhruba 1,5 hodiny a
probíhá před otevřením banky od 6:00 - 7:30 hod. Brigáda na DPP, nástup ihned.

Požadujeme:
Požadujeme věk minimálně 18 let a čistý trestní rejstřík. Úklidové zkušenosti výhodou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel