Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10846

Odpolední úklid kanceláří - Ostrava - Poruba - pouze pro OZP

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava - Poruba, Ostrava
Volné pracovní místo: Odpolední úklid kanceláří - Ostrava - Poruba - pouze pro OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Odpolední úklid kanceláří - Ostrava - Poruba - pouze pro OZP - OstravaPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Odpolední úklid kanceláří - Ostrava - Poruba - pouze pro OZPEmail:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Odpolední úklid kanceláří - Ostrava - Poruba - pouze pro OZPTelefon:+420 777 737 253
Další údaje o pozici: Odpolední úklid kanceláří - Ostrava - Poruba - pouze pro OZPDalší údaje:Kontakt telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 13:00 hod) nebo e-mailem.

Popis pracovní pozice:
Pracovní místo je vyhrazené pouze pro invalidní důchodce - podmínka. Práce na HPP, pracovní úvazek 4 hod/den,
pracovní doba Po - Pá, 17:00 - 21:00 hod. Nástup ihned.
Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor
Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba

Požadujeme:
Požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost. Úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Nabízíme náborový příspěvek do výše až 12 000 Kč/rok a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel