Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10833

Ranní úklid prodejny nábytkových doplňků - Olomouc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc - Chválkovice, Olomouc
Volné pracovní místo: Ranní úklid prodejny nábytkových doplňků - Olomouc - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ranní úklid prodejny nábytkových doplňků - Olomouc - OlomoucPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ranní úklid prodejny nábytkových doplňků - OlomoucEmail:jurenova.martina@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ranní úklid prodejny nábytkových doplňků - OlomoucTelefon:+420 777 737 253
Další údaje o pozici: Ranní úklid prodejny nábytkových doplňků - OlomoucDalší údaje:Kontakt telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 13:00 hod) nebo e-mailem.

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost hledá zájemce/kyni na úklid prostor prodejny nábytkových doplňků v Olomouci -
Chválkovicích. Brigáda na DPP, uklízí se 2x týdně (pondělí a čtvrtek), pracovní doba od 7:00 - 9:30.
Mzda 100 Kč/hod. Nástup ihned.
Vhodné pro OZP, aktivní důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo jako přivýdělek při práci.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost a spolehlivost, úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Pro OZP nabízíme možnost práce na HPP a náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel