Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10826

STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIM

VITTI- nabídka práce STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIMFirma:VITTI
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:CHRUDIM, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIM - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIM - Pardubický krajPlat:30.000 / 40.000
Kontaktní email na pozici: STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIMEmail:info.vitti@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIMTelefon:+420 721 140 140
Další údaje o pozici: STÁNKOVÝ PRODEJ KOŘENÍ - CHRUDIMDalší údaje:Martin VITTI

Popis pracovní pozice:
Přijmeme prodavače / prodavačku na stánkový prodej firemního koření. Podmínka, řidičský průkaz skupiny B ,
na osobní vůz . Výhodné platové ohodnocení 30.000,- Kč / 40.000,- , Kč. Možnost ubytování ZDARMA v
samostatném bytě.

Požadujeme:
Bezúhonnost, spolehlivost, ŘP B.

Nabízíme:
Bydlení ZDARMA

Inzerent:
Ověřený uživatel VITTI | Pardubice , Újezd u Sezemic 64
Telefon: 721140140
Email: info.vitti@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel