Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10601

Dlouhodobá brigáda - úklid chalupy, Poniklá

Volné pracovní místo: SemilyMísto práce:Poniká, Semily
Volné pracovní místo: Dlouhodobá brigáda - úklid chalupy, Poniklá - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Dlouhodobá brigáda - úklid chalupy, Poniklá - SemilyPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Dlouhodobá brigáda - úklid chalupy, PonikláEmail:zahoo@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dlouhodobá brigáda - úklid chalupy, PonikláTelefon:601367577

Popis pracovní pozice:
Nabízíme dlouhodobou brigádu, pravidelnou pomoc s úklidem chalupy v Poniklé v Krkonoších. Jde o celkový
pravidelný úklid domu (nejlépe) o víkendech (cca 1 den za 14 dní).

Požadujeme spolehlivost a pečlivost.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jaromír Zahrádka | Semily , Poniklá
Telefon: 601367577
Email: zahoo@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel