Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10596

Odpolední úklid kanceláří - Kroměříž - vhodné pro OZP

Volné pracovní místo: KroměřížMísto práce:Kroměříž, Kroměříž
Volné pracovní místo: Odpolední úklid kanceláří - Kroměříž - vhodné pro OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Odpolední úklid kanceláří - Kroměříž - vhodné pro OZP - KroměřížPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Odpolední úklid kanceláří - Kroměříž - vhodné pro OZPEmail:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Odpolední úklid kanceláří - Kroměříž - vhodné pro OZPTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost hledá úklidové pracovníky/ce na úklid kanceláří firmy v Kroměříži, ul. Chropyňská.
Pracovní místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní.
Pracovní úvazek 20 hod/týden, pracovní doba Po - Pá, 15:00 - 19:00 hod. Pro OZP možnost práce na HPP, pro
ostatní pouze brigáda na DPP. Nástup ihned nebo dle domluvy.
Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek.

Nabízíme:
Pro OZP nabízíme motivační a věrnostní odměny a náborový příspěvek do výše 12.000 Kč/rok.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel