Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10591

Úklid bytových domů - Brno - Líšeň

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - Líšeň, Brno - město
Volné pracovní místo: Úklid bytových domů - Brno - Líšeň - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklid bytových domů - Brno - Líšeň - Brno - městoPlat:110 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Úklid bytových domů - Brno - LíšeňEmail:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid bytových domů - Brno - LíšeňTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost hledá zájemce/kyně na úklid prostor bytových domů v Brně - Líšni.
Brigáda na DPP, pracovní úvazek 6 hod/den, pracovní doba pondělí a čtvrtek, mezi 8:00 - 19:00 hod. Mzda 110
Kč/hod, nástup ihned.
Náplň práce: úklid chodeb, schodišť, výtahů.
Kontakt telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 13:00 hod) nebo e-mailem.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel