Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10591

Úklid bytových domů (Brno - Černovice)

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Černovice, Brno - město
Volné pracovní místo: Úklid bytových domů (Brno - Černovice) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Úklid bytových domů (Brno - Černovice) - Brno - městoPlat:Od 110 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Úklid bytových domů (Brno - Černovice)Email:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid bytových domů (Brno - Černovice)Telefon:+420 777 737 253
Další údaje o pozici: Úklid bytových domů (Brno - Černovice)Další údaje:Kontakt telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 13:00 hod) nebo e-mailem.

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: úklid vchodů, zametání, vytírání výtahů, mezipater apod.Pracovní doba: pondělí a čtvrtek,
délka směny 5 hodin (čas od - do dohodou).

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, pečlivost a spolehlivost.

Mzda: 110 Kč/hod.

Místo výkonu práce: Brno - Černovice

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost a pečlivost, úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Zájemcům z řad OZP nabízíme náborový příspěvek do výše 12 000 Kč/rok.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel