Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10340

Zahradník

Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Dlouhý Most, Liberec
Volné pracovní místo: Zahradník - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Zahradník - LiberecPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: ZahradníkEmail:mojeposta33@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: ZahradníkTelefon:+ 420 720 020 182
Další údaje o pozici: ZahradníkDalší údaje:mojeposta33@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádníka, optimálně důchodce, který by pomohl s běžnou údržbou a péčí o naši rozlehlou zahradu.
Nehledáme firmu, ale někoho, kdo by měl zahradu rád a hezky se o ní staral.

Požadujeme:
Hezký vztah k přírodě a práci zahradě. Spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
Flexibilní pracovní dobu dle dohody a možností. Nadstandardní platové ohodnocení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Helcl | Liberecký kraj , Dlohý Most
Telefon: 720020182
Email: mojeposta33@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel