Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10269

Ranní úklid kanceláří - Horka nad Moravou

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Horka nad Moravou, Olomouc
Volné pracovní místo: Ranní úklid kanceláří - Horka nad Moravou - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Ranní úklid kanceláří - Horka nad Moravou - OlomoucPlat:100 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Ranní úklid kanceláří - Horka nad MoravouEmail:martina.jurenova@cora-plus.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ranní úklid kanceláří - Horka nad MoravouTelefon:+420 777 737 253

Popis pracovní pozice:
Úklidová společnost působící po celé republice hledá úklidového pracovníka/ci.
Místo výkonu práce: Horka nad Moravou u Olomouce.
Brigáda na DPP, pracovní úvazek 2 hod/den, pracovní doba Po - Pá, 6:00 - 8:00 hod. Nástup ihned.
Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení, šaten a společných prostor.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, pečlivost a spolehlivost. Úklidové zkušenosti výhodou.

Nabízíme:
Pracovní místo je vhodné i pro OZP, těm nabízíme možnost práce na HPP a náborový příspěvek do výše 6.000
Kč/rok.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Juřenová | Celá ČR , Kroměříž
Telefon: +420 777 737 253
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel