Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P10089

Obsluha letní restaurace a stánku -

AQUAPARK OLOMOUC, a.s.- nabídka práce Obsluha letní restaurace a stánku  -Firma:AQUAPARK OLOMOUC, a.s.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Plavecký stadion - Legionářská 1090/11, Olomouc - Nová Ulice, Olomouc
Volné pracovní místo: Obsluha letní restaurace a stánku  - - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Obsluha letní restaurace a stánku  - - OlomoucPlat:130kč/ hodina
Kontaktní email na pozici: Obsluha letní restaurace a stánku  -Email:tison@aqua-olomouc.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha letní restaurace a stánku  -Telefon:725 060 634.

Popis pracovní pozice:
Chcete si užít léto a přitom si vydělat peníze? Je to možné v Aquaparku a v Plaveckém bazénu!

Vašim hlavním úkolem bude:

· obsluha návštěvníků spočívající v přípravě a vydání občerstvení či nápoje dle přání
návštěvníka, příjemné vystupování ve vztahu k návštěvníkům Aquaparku a Plaveckého bazénu

· úklid svěřeného oddělení

· inventarizace zboží

· práce s barovými a kuchyňskými spotřebiči

Požadujeme:
Požadujeme:

· zodpovědnost a spolehlivost

· schopnost pracovat v týmu

· zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Nabízíme:
Nabízíme:

· perspektivní brigádu v příjemném prostředí Aquaparku a Plaveckého bazénu

· možnost dlouhodobé spolupráce

· nástup možný od května 2022 nebo dle Vašich možností

Brigáda vhodná pro studenty
Délka pracovního

poměru: Od 16.5.2022 do 1.11.2022

Typ smluvního

vztahu: Dohoda o provedení práce (DPP)

Plat: 130 Kč/hodina

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Tisoň | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420725060634
Email: tison@aqua-olomouc.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel