Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8996

Prodavač/ka na Vánočních trzích

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Výstaviště Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Prodavač/ka na Vánočních trzích - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Prodavač/ka na Vánočních trzích - Brno - městoPlat:Hodinnová mzda 100,- až 120,-
Kontaktní email na pozici: Prodavač/ka na Vánočních trzíchEmail:ucetni@beranekknihy.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavač/ka na Vánočních trzíchTelefon:732 151 098
Další údaje o pozici: Prodavač/ka na Vánočních trzíchDalší údaje:569 429 077

Popis pracovní pozice:
Sháníme prodejce na stánku umístěném na Vánočních trzích v prostorách Brněnského Výstaviště. Jedná se o
prodej knih, firma je z Vysočiny . Stánek je umístěn uvnitř nikoli venku. Práce je to nenáročná. Termín je
10.12. - 19.12. 2021

Požadujeme:
Spolehlivost, plnění všech předem dohodnutých povinností, dochvilnost, příjemné vystupování - jedná se o
práci s lidmi.

Nabízíme:
Brigádu na deset dní s vánoční atmosférou a příjemným výdělkem. Práce není náročná fyzicky spíše
časově. Vše je zajištěno, na Vás bude jen prodej a obsluha zákazníků.

Ověřený uživatel Monika Kadlecová | Havlíčkův Brod , Světlá nad Sázavou
Telefon: 732151098
Email: ucetni@beranekknihy.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel