Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8679

Aranžér/-ka módní bižuterie - SVITAVY na 4h týdně

beeline Czech Republic s.r.o.- nabídka práce Aranžér/-ka módní bižuterie - SVITAVY na 4h týdněFirma:beeline Czech Republic s.r.o.
Volné pracovní místo: SvitavyMísto práce:Svitavy, Svitavy
Volné pracovní místo: Aranžér/-ka módní bižuterie - SVITAVY na 4h týdně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Aranžér/-ka módní bižuterie - SVITAVY na 4h týdně - SvitavyPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Aranžér/-ka módní bižuterie - SVITAVY na 4h týdněEmail:i.matousova@beeline-group.com

Popis pracovní pozice:
- Péče o naše prodejní plochy a naše zboží u maloobchodních partnerů
- Dekorace stojanů a doplňování zboží-šperků podle daných konceptů
- Sledování skladu zásob, přeceňování zboží, inventury
- Vyřizování související administrativy, reporting
- Aktivní komunikace a spolupráce v rámci týmu

Požadujeme:
- Předchozí praktické zkušenosti (ideálně ve vizuálním merchandisingu nebo maloobchodě)
- Kladný vztah k módě, doplňkům a barvám
- Samostatnost, zaměření na detail
- Flexibilita, vstřícnost, trpělivost a nadšení
- Počítačové znalostí a přístup na internet jsou vyžadovány
- Mobilita v rámci města Svitavy

Nabízíme:
- Atraktivní pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost kariérního růstu v neustále se rozvíjející společnosti se sídlem v Německu
- Zaměstnanecké slevy

V případě zájmu zašlete svůj životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Iva Matousova | Celá ČR , Praha
Telefon: +49 221 96275 792
Email: i.matousova@beeline-group.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel