Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8671

Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy!

Levné potraviny s.r.o.- nabídka práce Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy!Firma:Levné potraviny s.r.o.
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Kostelec nad Černými lesy, Kolín
Volné pracovní místo: Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy! - KolínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy!Email:personalni@levnepotraviny.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy!Telefon:777740041
Další údaje o pozici: Přijmeme pokladní na prodejnu v Kostelci nad Černými lesy!Další údaje:Barbora Grimová

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance do prodejny v Kostelci nad Černými lesy na HPP/DPP na pozici pokladní/prodavač/ka.

Požadujeme:
Flexibilitu, spolehlivost a beztrestnost

Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení
Malý kolektiv
Práce na krátký - dlouhý týden, případně dle dohody
Nástup možný IHNED

Inzerent:
Ověřený uživatel Barbora | Praha , Praha
Telefon: 777740041
Email: personalni@levnepotraviny.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel