Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8618

ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE

House ViP, s.r.o.- nabídka práce ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘEFirma:House ViP, s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 7 - holešovice, Praha
Volné pracovní místo: ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE - PrahaPlat:až 25.000,-Kč + provize
Kontaktní email na pozici: ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘEEmail:info@housevip.cz
Kontaktní telefon na pozici: ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘETelefon:+420725752973

Popis pracovní pozice:
Asistent/ka realitního makléře je člověka, který chce začít úspěšně podnikat v oboru realit, ale v
současné době nemá splněné podmínky pro získání vázané živnost realitního zprostředkování. Asistent/ka
má osobního mentora (zkušeného manažera či realitního makléře), který dohlíží na jeho / její činnost a
zároveň od kterého získává veškerou podporu pro profesionální přístup ke klientovi.

NÁPLŇ PRÁCE:
Prohlídky u klienta
Poradenství klientům v oblasti realit
Zpracování nabídky pro kupující
Práce v terénu i v kanceláři
Prezentace nemovitostí - osobně, po telefonu

Požadujeme:
Odvahu a chuť čelit novým výzvám
Uživatelská znalost na PC, Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook, Microsoft Windows
Prodejní a komunikační dovednosti
Příjemné vystupování
Ambicióznost
Chuť se učit novým věcem
Znalost anglického či dalšího světového jazyka velkou výhodou
Práce na ŽL

Nabízíme:
Neomezená možnost přijmu
Až 25.000,- Kč možný fixní pravidelný příjem + provize z obchodů makléře
Vyplácení záloh až do 50% výše provize před dokončením obchodu
Provize z hypotečních úvěrů pouze za předání kontaktu
Propracovaný systém vzdělávání (práce pod zkušeným realitním makléřem)
Marketingová podpora ZDARMA
Motivující nadstandardní výdělky
Pravidelné soutěže
Účast na firemních akcích
Plně vybavená moderní kancelář v prestižní části Prahy 7 - Holešovice
Příjemné prostředí ve smíšeném kolektivu
Možný osobní růst (realitní makléř, mentor, manažer kanceláře, ředitel pobočky)

Ověřený uživatel House ViP, s.r.o. | Praha , Praha 7 - Holešovice
Telefon: +420725752973
Email: info@housevip.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel