Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8498

Store Manager/ka - CALZEDONIA

Calpra s.r.o.- nabídka práce Store Manager/ka - CALZEDONIAFirma:Calpra s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: Store Manager/ka - CALZEDONIA - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Store Manager/ka - CALZEDONIA - České BudějovicePlat:22.750 Kč - 30.750 Kč
Kontaktní email na pozici: Store Manager/ka - CALZEDONIAEmail:calzedonia@teamio.eu

Popis pracovní pozice:
Je móda Vaším koníčkem? Tak vítejte mezi Calzedonia nadšenci ve světě, kde luxusní punčochové zboží a
nádherné plavky mnoha barev a tvarů dokážou zalichotit každé ženě. Díky tomu si naše produkty zamilovaly
miliony klientů po celém světě!

Hledáme Store manažera v Českých Budějovicích!
Hýčkání zákazníků je pro nás v Calzedonia klíčem k úspěchu.

Čeká na Vás různorodá práce v čistém a příjemném prostředí s týmem lidí, kteří Vás podpoří. Všichni
mají stejný cíl: nevtíravou péči o zákazníky a krásnou prodejnu. No a navíc, dobré výsledky prodejny se
díky našemu prémiovému systému promítnou do mzdy každého z vás.

Požadujeme:
Pro práci manažera/ky prodejny se vám bude hodit:

analytické myšlení a schopnost neztratit se v číslech a statistikách;
orientace na výsledky;
samostatnost;
energie a nadšení;
zkušenost s vedením prodejního týmu;
schopnost řídit a motivovat tým;
zkušenost z retailu.

Zní to jako Vy? Pak se nám určitě ozvěte!

Nabízíme:
A proč byste měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?

LÁSKA
Jsme společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony lidí po celém světě, například i Julia Roberts. My sami
na ně nedáme dopustit!

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A RŮST
Budujeme vstřícné pracovní prostředí, které Vám dá mimo jiné i příležitost k profesnímu růstu.

BENEFITY PODLE VAŠICH PREFERENCÍ
Po zkušební době si s námi začnete svobodně užívat různé benefity. Dáme Vám 600 Kč čistého měsíčně na
zdraví, volný čas, sport (včetně Multisportky), vzdělávání, cestování a kulturu a je jen na Vás, co a
kdy si vyberete.

STRAVA NEJEN PRO DUŠI
Dostanete také stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 120 Kč/ den, což je průměrně 2400 Kč
čistého měsíčně navíc.

NAŠE PRODUKTY A SLEVY
Vybavíme Vás krásnými kousky z našeho sortimentu. Což je takový pracovní, ale i nepracovní outfit. A
když Vám to nebude stačit, můžete si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Calzedonii, ale
i v Intimissimi a Tezenisu.

Zaujali jsme Vás?

Tak se nebojte nové práce a prostředí a pošlete nám životopis, všechno Vás naučíme na úvodním školení!

Ověřený uživatel Natálie Veselá | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: 778 723 235
Email: natalie.vesela@calzedonia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel