Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8404

Obsluha čerpací stanice OMV Beroun

Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Beroun
Volné pracovní místo: Obsluha čerpací stanice OMV Beroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha čerpací stanice OMV Beroun - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obsluha čerpací stanice OMV BerounEmail:Koldinsky.m@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha čerpací stanice OMV BerounTelefon:603869994
Další údaje o pozici: Obsluha čerpací stanice OMV BerounDalší údaje:Miloslav Koldinský

Popis pracovní pozice:

Přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici obsluhy čerpací stanice OMV Beroun. Nástup možný ihned. Hlavní
náplní vaší práce bude:
- v první řadě odbavení zákazníků na pokladním systému
- péče o zboží na shopu
- základní úklid vnitřních a venkovních prostor
- práce na směny

Požadujeme:
- Příjemné vystupovaní
- Aktivní přístup k zákazníkovi
- Praxe není nutná - rádi zaučíme

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Práce na směny - 6 dní práce, 6 dní volna.

Inzerent:
Ověřený uživatel Miloslav Koldinský | Beroun , Pchery
Telefon: 603869994
Email: koldinsky.m@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel