Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P8189

Brigáda Země Živitelka 2021 České Budějovice

Vinařství Annovino Lednice- nabídka práce Brigáda Země Živitelka 2021 České BudějoviceFirma:Vinařství Annovino Lednice
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: Brigáda Země Živitelka 2021 České Budějovice - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda Země Živitelka 2021 České Budějovice - České BudějovicePlat:150 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Brigáda Země Živitelka 2021 České BudějoviceEmail:bartova.lenka@atlas.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda Země Živitelka 2021 České BudějoviceTelefon:601128668
Další údaje o pozici: Brigáda Země Živitelka 2021 České BudějoviceDalší údaje:rubesova@annovino.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme brigádníky na prodej vín Vinařství Annovino Lednice na stáncích na veletrhu Země Živitelka od 26.8. do
31.8.

Požadujeme:
- spolehlivost
- komunikativnost
- příjemné vystupování
- věk nad 18 let

Nabízíme:
150 Kč/hod.

Ověřený uživatel Lenka Bártová | České Budějovice , Jablonec nad Nisou
Telefon: 773983373
Email: bartova.lenka@atlas.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel