Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P7823

Obsluha čerpací stanice MOL

Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Obsluha čerpací stanice MOL - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha čerpací stanice MOL - Kutná HoraPlat:19000 - 24000 Kč dle směn
Kontaktní email na pozici: Obsluha čerpací stanice MOLEmail:mol.munzarova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha čerpací stanice MOLTelefon:+420 608 066 895
Další údaje o pozici: Obsluha čerpací stanice MOLDalší údaje:Petra Munzarová

Popis pracovní pozice:
Do našeho teamu hledáme posilu na pozici Obsluha čerpací stanice.

Náplní práce je prodej na pokladně, doplňování zboží, výroba čerstvých potravin, drobné úklidové práce.

Pracujeme ve dvousměnném nepřetržitém provozu.

Nástup dle dohody.

Požadujeme:
Spolehlivost
Zodpovědnost
Pečlivost

Nabízíme:
Stravenky
Odměňovací systém
HPP, DPP, DPČ

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Munzarová | Kutná Hora , Nechanice
Telefon: +420 608 066 895
Email: mol.munzarova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel