Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P7510

Vedoucí prodejny přívěsů / manažer prodeje Kutná Hora

TANATECH S.R.O.- nabídka práce Vedoucí prodejny přívěsů /  manažer prodeje Kutná HoraFirma:TANATECH S.R.O.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Nové Dvory, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Vedoucí prodejny přívěsů /  manažer prodeje Kutná Hora - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Vedoucí prodejny přívěsů /  manažer prodeje Kutná Hora - Kutná HoraPlat:od 40000
Kontaktní email na pozici: Vedoucí prodejny přívěsů /  manažer prodeje Kutná HoraEmail:tanatech@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí prodejny přívěsů /  manažer prodeje Kutná HoraTelefon:774139219

Popis pracovní pozice:
Prodej přívěsů a dalšího sortimentu firmy Tanatech
Pomoc s výběrem přívěsu zákazníkům
Řízení pobočky, podílení se na jejím rozvoji.
Práce v největší prodejně přívěsů ve Středočeském kraji

Požadujeme:
• Obchodní talent, zkušenosti z obchodu vítány
• Spolehlivost a odpovědnost
• Přívětivý přístup k zákazníkům
• Organizační talent, znalost práce na PC
• Flexibilitu

Nabízíme:
• Velmi dobré platové ohodnocení dle výsledků.
• Exkluzivita v daném regionu s marketinkovou podporou
• Služební telefon i k soukromému použití
• Důkladné zaškolení
• Samostatnou zajímavou a odpovědnou práci
• Práce na živnostenský list

Inzerent:
Ověřený uživatel Michal | Kutná Hora , Nové Dvory
Telefon: 774139219
Email: tanatech@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel