Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P7256

Manager - obchodní zástupce

Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec
Volné pracovní místo: Manager - obchodní zástupce - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Manager - obchodní zástupce - LiberecPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Manager - obchodní zástupceEmail:info-obchodnizastupce@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Manager - obchodní zástupceTelefon:607 419 262

Popis pracovní pozice:
Hledáme managera - obchodního zástupce pro Česko - Slovenskou firmu v tomto regionu. Požadujeme nadšení,
pozitivní přístup. Dle Vaší aktivity velmi zajímavé finanční ohodnocení. Strukturovaný životopis s
motivačním dopisem zasílejte na email info-obchodnizastupce@email.cz. Budeme Vás kontaktovat.

Požadujeme:
Chuť pracovat.

Nabízíme:
Velmi zajímavé finanční ohodnocení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Nováková | Celá ČR , Vinařice
Telefon: 607419262
Email: info-obchodnizastupce@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel